Wilkins kožené pouzdro na diabolky malé

690,00 Kč

Velmi kvalitní obal na diabolky z pravé kůže o tloušťce 4 mm. Bezpečně ochrání střelivo před deformací, důmyslný otvor pro pohodlné vyjmutí diabolky, praktické zapínání na druk proti vysypání obsahu.

Originál od Mike Wilkinse. Vyrobeno střelcem pro střelce.

Dostupnost: DOSTUPNOST NA DOTAZ

3055

Pokud často střílíte venku, rychle zjistíte, že musíte mít někde schované střelivo. Mít diabolky v plechovce je velmi nepohodlné, navíc každou chvíli hrozí jejich vysypání nebo poškození při pádu na zem. Jiné způsoby nošení mají zase problém, že z nich diabolky mohou vypadnout, mohou se poškodit tlakem nebo k jejich vytáhnutí potřebujete obě ruce. Když budete diabolky nosit jen tak nasypané v kapse, tak si kromě rizika poškození můžete navíc do hlavně zanášet nečistoty. A toto vše řeší obal od Mike Wilkinse všeobecně známý mezi střelci pod názvem "budík".

Vyrobeno z pravé kůže o síle 4 mm. Kulovitý tvar a otvor byly úmyslně navrženy tak, aby umožnily pohodlný přístup k diabolkám uvnitř a přitom aby byly diabolky dokonale chráněny před poškozením. Uzamykání pomocí nýtovacího knoflíku (druku) zajišťuje snadné otvírání a zapínání pomocí jedné ruky.

Obal je možné nosit na krku (šňůra je součástí dodávky) nebo zavěšený za pasem pomocí karabinky. Vnější průměr "budíku" je cca 5,7 cm, nejširší místo otvoru pro diabolky je cca 3,5 cm.

Kapacita cca 150 diabolek.

Ověřeno desítkami předních střelců v nejtvrdších podmínkách závodů ve všech ročních obdobích a za jakéhokoliv počasí.

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5