Cvičné terče (sklopky) - silueta

1 460,00 Kč

Ideální pomůcka pro nácvik střelby se vzduchovou zbraní. Atraktivní forma tréninku nejen na střelecké soutěže ale i pro zábavnou rekreační střelbu. Sada 3 velmi kvalitních tréninkových sklopek ve tvaru siluet zvířat s killzónou 15, 25 a 40 mm. Cvičné terče jsou opatřeny pozinkovanou vrstvou pro dlouhou životnost a ochranu před povětrnostními vlivy.

Dostupnost: SKLADEM

3009

Cvičné terče pro trénink střelby se vzduchovou zbraní na různé typy střeleckých závodů (např. FT/HFT) nebo pro zábavnou rekreační střelbu.

Sada 3 tréninkových sklopek s killzónou 15, 25 a 40 mm. Opatřeno pozinkovanou vrstvou pro ochranu před povětrnostními vlivy, velmi kvalitní provedení.

Terče ve tvaru siluet zvířat (liška, veverka, bobr, vrána,....) lze snadno zapíchnout do země ve Vámi zvolené vzdálenosti.  Po zásahu killzóny dojde vždy k překlopení jednoduchého mechanismu s magnetem, který odkryje zasažený otvor (killzónu) a následně můžete pokračovat ve střelbě na druhý zakrytý otvor.

Tvrdost materiálu je vhodně zvolena tak, aby nedocházelo k nežádoucím odrazům.

Velkou výhodou tréninkových sklopek je fakt, že jasně indikují zásahy a zároveň nepotřebují žádné komplikované ovládání. Vyrobeno z 3 mm silného materiálu , stejného jako závodní sklopky. Jsou vhodné i pro nácvik odhadu vzdálenosti pomocí metody ostrá/neostrá.

Hlavní přednosti:

  • kvalitní provedení
  • dlouhá životnost
  • zábavná střelba
  • jasná indikace zásahu
  • jednoduché použití
  • antikorozní vrstva (pozink)
  • atraktivní provedení nejen pro juniory

Sada obsahuje 3 ks terčů s rozdílnými velikostmi killzón. Vyráběno známým HFT střelcem J. Chojnickým.

Recenze Recenze (1)

Na základě 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 lidem se toto hodnocení líbí

Skvělá a velmi zábavná pomůcka pro střelbu. Kvalitní a bytelné zpracování!