Rychloplnění (quickfill)

1 490,00 Kč

Šroubení s hadicí pro plnění větrovek (quickfill). Navrženo speciálně pro plnění vzduchových zbraní, sestaveno specializovaným výrobcem potápěčské techniky. Šroubení je univerzální pro 300 i 200 barové ventily. Velmi kvalitní hadice (provozní tlak 600 bar) s vnitřním průměrem 2 mm. Hadice má koncovku s převlečnou maticí se závitem DIN 1/8. 

Dostupnost: SKLADEM

2001

Rychloplnění neboli quickfill je potřeba pro plnění větrovek vybavených plnícím pinem (pin je nedílnou součástí základního příslušenství ke zbrani).

Šroubení je univerzální pro 300 i 200 barové ventily. Po straně se nachází odpustný šroub, kterým se po naplnění kartuše a uzavření hlavního ventilu na láhvi odpouští zbytkový tlak v hadici.

Velmi kvalitní hadice (provozní tlak 600 bar) má vnitřní průměr pouze 2 mm a to je přínosem v podobě úspory vzduchu, který je při plnění odpouštěn. Hadice má koncovku s převlečnou maticí se závitem DIN 1/8, kterým jsou vybaveny všechny se zbraněmi dodávané plnící piny.

Quickfill (rychloplnění) bylo navrženo speciálně pro plnění vzduchových zbraní, sestaveno specializovaným výrobcem potápěčské techniky.

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5