Přepravní obal na tlakovou lahev 7L

2 120,00 Kč

Kvalitní, odolný, dvouvrstvý obal pro přepravu tlakové lahve o objemu 7 L. Obal umožňuje snadnou manipulaci s těžkou lahví a chrání tlakovou lahev před poškozením.

Malosériová ruční výroba. Originál od A. Dunina.

Dostupnost: SKLADEM

3008

Dvouvrstvý obal na tlakovou láhev z velmi odolného materiálu. Chrání lahev před poškozením a umožňuje snadnou manipulaci s těžkou lahví.

Mězi dvěma vrstvami kvalitní cordury je vložen pěnový materiál pro změkčení a ochranu ocelové láhve. Obal má odklopný horní kryt na dvě přezky, takže při plnění není nutné láhev z obalu vyjímat.

Součástí obalu je velká (odnímatelná) kapsa na zip pro uložení příslušenství, quickfillu, plnícího pinu atd.

Obal s lahví je možné nosit volitelně dvěma způsoby - v ruce za dva držáky z pevného textilního pásu (důkladně přišité kolem celého obvodu obalu) jako klasickou tašku nebo přes rameno pomocí širokého nastavitelného delšího popruhu.

Vyrobeno střelcem pro střelce. Ověřeno na závodech.

Dodáváme v černém provedení nebo s maskáčovým vzorem dle vyobrazení.

Obal je určený na tlakové lahve s obvodem 45 cm a výškou 70 cm včetně ventilu.

Poznámka: Na objednávku dodáváme obal i na tlakové lahve jiného objemu/rozměru, uveďte pouze obvod láhve (minimum je 35 cm, méně nelze z technických důvodů ušít) a její výšku po vršek ventilu, příplatek + 200,- korun, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu info@airgun-mania.com

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5