Lícnice na pažbu - textilní

1 320,00 Kč

Přídavná nastavitelná textilní lícnice na pažbu. Lícnice se snadno přichytí na jakoukoliv klasickou pažbu pomocí pásků na suchý zip. Variabilitu zajišťuje několik pěnových vložek, díky kterým lze docílit zvýšení lícnice o 2-4 cm.

Vyrobeno střelcem pro střelce. Malosériová ruční výroba. Originál od A. Dunina.

Dostupnost: SKLADEM

3005

Praktický a velmi žádaný doplněk ke zbraním, které nemají nastavitelnou výšku pažby.

U zbraně bez stavitelné lícnice zpravidla řešíte problém, kdy při použití střelecké optiky obtížně hledáte správnou střeleckou polohu a držíte hlavu nestabilně bez dostatečné opory o lícnici, což má za následek časté chyby na terči. Pokud řešíte tuto situaci a zároveň nechcete nevratně zasahovat do samotné pažby, pak právě pro Vás je určen tento doplněk. 

Tato přídavná lícnice je velmi populární také mezi lovci používajícími noční vidění na kulovnici - pohodlně kompenzuje výšku montáže a usnadňuje jistý zásah.

Vyrobeno z kombinace pevného textilu a materiálu připomínajícího kožený povrch, který je velmi příjemný na dotek a zároveň zabraňuje sklouznutí tváře po lícnici. Tato oblíbená pomůcka je stavitelná pomocí pěnových vložek různého tvaru, které jsou součástí dodávky. Lícnici lze tímto způsobem zvýšit cca o 2-4 cm. Důmyslný tvar, precizní výroba.

Lícnice se snadno přichytí na jakoukoliv klasickou pažbu pomocí pásků na suchý zip.

Ověřeno na střeleckých soutěžích. Vyrobeno střelcem pro střelce.

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5