Střelecká podložka

1 680,00 Kč

Originální střelecká podložka z vysoce odolných materiálů. Nepostradatelná výbava nejen pro outdoorové střelce. Spodní vrstva je pogumovaná, výplň z umělohmotné pěny, vrchní vrstva z kordury. Na předním díle se nachází praktické okno s průhlednou fólií pro umístění balistických tabulek a dalších pomůcek.

Kvalitní podložka pro větší komfort v extrémních podmínkách. 

Dostupnost: SKLADEM

3001

Originální podložka pro střelbu nejen v přírodě, navržená a vlastnoručně vyráběná známým střelcem A. Duninem. 

Vyrobeno z vysoce odolných materiálů. Spodní vrstva je pogumovaná, aby chránila střelce před vlhkostí při střelbě v mokru nebo na sněhu. Vnitřní vrstva je z umělohmotné pěny, pro pohodlí při střelbě na kamenitém povrchu. Vrchní vrstva z kordury s maskovacím vzorem.

Od tréninku, rekreační střelby nebo účasti na závodě Vás již nepřízeň počasí a mokrý či blátivý terén neodradí. Střelecká podložka zvyšuje komfort střelby v terénu, na kamenitém podkladu i na sněhu.

Podložku je možné velmi jednoduše složit na 1/4 své velikosti a pohodlně přemístit díky dvěma pevně všitým úchytů. Součástí je také dlouhý odepínatelný popruh pro nošení přes rameno.

Přední díl doplňuje praktické okno kryté průhlednou fólií a vodotěsným zipem pro umístění balistických tabulek a dalších pomůcek, které tak máte při střelbě přímo na očích.

Dolní část podložky je pogumovaná z obou stran pro snadnější údržbu od botami naneseného nepořádku. Zároveň ji tak lze ve složeném stavu použít i pro sezení, aniž by došlo např. k promočení od zmoklého povrchu.

Ověřeno desítkami předních střelců v nejtvrdších podmínkách ve všech ročních obdobích a za jakéhokoliv počasí.

Rozměry podložky cca: 170 cm x 70 cm

Složená podložka cca: 70 cm x 42 cm x 6 cm

Prostor/okno s průhlednou folií  cca: 21 cm x 14 cm

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5