Diabolky JSB Exact Heavy 4,52 mm

299,00 Kč

Diabolky Exact Heavy 4,52 bohumínské firmy JSB Match Diabolo s vyšší hmotností a vysokou kvalitou povrchu zaručující stabilní letové vlastnosti. Minimální citlivost na povětrností podmínky. Střelivo světové extratřídy. Těžká, stabilní, přesná diabolka.

Úsťová rychlost při nastavení zbraně na 16J činí 215m/s.

Dostupnost: SKLADEM

1003

Střelivo od bohumínské firmy JSB Match Diabolo (Josef Schulz Bohumín), navržené pro střelbu z výkonnějších větrovek a vzduchovek s výkonem minimálně 16 J. Diabolky světové extratřídy ve vynikající kvalitě. Za své stabilní letové vlastnosti vděčí zejména vyšší hmotnosti, vysoké kvalitě povrchu a ideálně umístěnému těžišti.

Dokonalá souosost zaručuje vynikající středový rozptyl. Prodáváme pouze osobně testované série, jejichž kvalitu pravidelně pečlivě ověřujeme střelbou v bohumínském tunelu, abychom vyloučili vnější vlivy. Diabolky neprošly poštou, vozíme je přímo od výrobce - v našich krabičkách pomačkané diabolky nenajdete.

Vyrobeno z olova o čistotě 99,98% s malým přídavkem antimonu.

500 ks v balení

Seznámení s historií a produkcí firmy JSB naleznete zde: https://www.fieldtarget.cz/cs/clanky/ostatni/58-jsb-match-diabolo.html

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5