Diabolky JSB Exact 4,5 mm

299,00 Kč

Střelivo JSB Exact do vzduchových zbraní ráže 4,5 mm. Diabolky světové extratřídy procházejí pečlivou ruční výstupní kontrolou kvality. Ideální hmotnost, speciálně navržený tvar, dokonalé rozložení těžiště a souosost předurčují střelivo Exact k vynikající přesnosti i při střelně na delší vzdálenosti. JSB Exact, skvělá volba pro vaši přesnou střelbu.

Dostupné v kalibru 4,52 a 4,53 mm.

Úsťová rychlost při nastavení zbraně na 16J činí 240m/s.

Dostupnost: SKLADEM

1001

Střelivo od bohumínské firmy JSB Match Diabolo (Josef Schulz Bohumín), navržené pro střelbu z moderních větrovek a vzduchovek s výkonem 16 J, které používá drtivá většina střelců disciplín FT/HFT v celém světě. Diabolky světové extratřídy ve vynikající kvalitě.

Tvar řady Exact vznikl po stovkách hodin vývoje a testování. Za své stabilní letové vlastnosti vděčí zejména vyšší hmotnosti, vysoké kvalitě povrchu a ideálně umístěnému těžišti. Dokonalá souosost zaručuje vynikající středový rozptyl.

Prodáváme pouze osobně testované série, jejichž kvalitu pravidelně pečlivě ověřujeme střelbou v bohumínském tunelu, abychom vyloučili vnější vlivy. Diabolky neprošly poštou, vozíme je přímo od výrobce - v našich krabičkách pomačkané diabolky nenajdete.

Vyrobeno z olova o čistotě 99,98% s malým přídavkem antimonu.

500 ks v balení

Střelivo v kalibru 4,53 mm, navíc lisované hlubším razníkem (typ B - těžiště diabolky je posunuté více dopředu), je vhodné pro zbraně s volnějším vývrtem (obzvláště se osvědčilo v hlavních firmy Weihrauch).

Seznámení s historií a produkcí firmy JSB naleznete zde: https://www.fieldtarget.cz/cs/clanky/ostatni/58-jsb-match-diabolo.html

Jak pro Vás testujeme diabolky se můžete podívat tady: https://www.fieldtarget.cz/cs/clanky/ostatni.html

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5