Střelecká podložka s obalem

2 000,00 Kč

Originální střelecká podložka z vysoce odolných materiálů včetně praktického transportního obalu. Nepostradatelná výbava nejen pro outdoorové střelce. Spodní vrstva je pogumovaná, výplň z umělohmotné pěny, vrchní vrstva z kordury. Na předním díle se nachází praktické okno s průhlednou fólií pro umístění balistických tabulek a dalších pomůcek.

Zvýhodněný set střelecké podložky a praktického transportního obalu.

Kvalitní podložka pro větší komfort v extrémních podmínkách.

Dostupnost: SKLADEM

3002

Originální podložka pro střelbu venku v přírodě, navržená a vlastnoručně vyráběná známým střelcem A. Duninem. Včetně praktického transportního obalu v kompletu za zvýhodněnou cenu.

Vyrobeno z vysoce odolných materiálů. Spodní vrstva je pogumovaná, aby chránila střelce před vlhkostí při střelbě v mokru nebo na sněhu. Vnitřní vrstva je z umělohmotné pěny, pro pohodlí při střelbě na kamenitém povrchu. Vrchní vrstva z kordury s maskovacím vzorem.

Od tréninku, rekreační střelby nebo účasti na závodě Vás již nepřízeň počasí a mokrý či blátivý terén nemusí neodradit. Střelecká podložka zvyšuje komfort střelby v terénu, na kamenitém podkladu i na sněhu.

Podložku je možné velmi jednoduše složit na 1/4 své velikosti a pohodlně přemístit díky dvěma pevně všitým úchytů. Součástí je také dlouhý odepínatelný popruh pro nošení přes rameno.

Přední díl doplňuje praktické okno kryté průhlednou fólií a vodotěsným zipem pro umístění balistických tabulek a dalších pomůcek, které tak máte při střelbě přímo na očích. V naší nabídce naleznete také variantu s pevným (neodklápěcím) průhledným oknem pod číslem výrobku 3048.

Dolní část podložky je pogumovaná z obou stran pro snadnější údržbu od botami naneseného nepořádku. Zároveň ji tak lze ve složeném stavu použít i pro sezení, aniž by došlo např. k promočení od zmoklého povrchu.

Pro transport podložky používané v nepříznivých podmínkách nabízíme jednoduché řešení v podobě praktického obalu na střeleckou podložku.

Obal lehce navlečete na ušpiněnou podložku, zajistíte dvěma suchými zipy a vaše auto a věci v něm uložené zůstanou ochráněny před kontaktem s mokrou nebo zablácenou podložkou.

Obal je opatřen dvěma suchými zipy, které podložku v obalu uzavřou. Zároveň ji zajistí ve složeném stavu za každých okolností. Úchyty pro přenášení podložky zůstávají dostupné, i když je podložka uzavřena v obalu.

Ověřeno desítkami předních střelců v nejtvrdších podmínkách ve všech ročních obdobích a za jakéhokoliv počasí.

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze - 0 1 2 3 4 0/5